Odpowiedz 
Wentylacja kamienicy?
Mariusz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Reputacja: 0
Wentylacja kamienicy?
Witam, jaką proponujecie metodę wentylacji starej kamienicy?
Mam mieszkanie, które bardzo lubię, ale jest ono niezwykle trudne w wentylacji.

Oto cechy mieszkania: 68 metrów, 3 piętro w budynku 4 piętrowym wybudowanym w 1938 roku. Mieszkanie jest jednostronne (wszystkie 3 pomieszczenia wychodzą na jedną stronę). Długi hall. W mieszkaniu 2 kominy wentylacyjne: 1 w kuchni i 1 w łazience. Wszystkie okna wychodzą na bardzo bardzo głośną ulicę i chcę je mieć głównie zamknięte.

Zauważyłem, że osiągnięte przez medytującego zrozumienie pustej natury rzeczy, ich jedności, nieokreśloności i ich zróżnicowania, odpowiada czterem rodzajom inicjacji Diamentowej Drogi.
06-19-2013 05:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marian Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 30
RE: Wentylacja kamienicy?
Trudno coś poradzić przez internet. Najlepiej wynająć jakiegoś dobrego fachowca. W internecie można pewnie takich znaleźć.

Weźcie metody buddyjskie i zbadajcie je dokładnie i naukowo. Jeżeli pomagają one zmniejszyć ludzkie cierpienie, to nie powinny być zastrzeżone tylko dla buddystów – powinny służyć każdemu.
06-19-2013 06:52 PM
idiom Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Ja proponuję przede wszystkim pogadać z administratorem budynku. On z pewnością będzie w stanie coś doradzić. Założę się, że jest kompetentny w tej kwestii.

Nie żałuj, nig­dy nie żałuj, że mogłeś coś zro­bić w życiu, a te­go nie zro­biłeś. Nie zro­biłeś, bo nie mogłeś.
06-20-2013 11:52 AM
Cocoa Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 21
No, ja też bym się na początku podpytal kogoś znajomego. W necie różne rzeczy piszą, więc sądze, że lepiej spytać kogoś, kto mieszka w podobnych warunkach i myślala nad taką sprawą wcześniej. Administrator też dobry pomysł.

No, a świat (...) to prze­cież zbioro­wis­ko naj­fantas­tyczniej­szych dziw­ności, których pow­szechność nicze­go nie tłumaczy...
06-20-2013 11:52 AM
andrew Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 35
A ja mam pytanie czy takie wentylatory odśrodkowe http://www.sklepelektryka24.pl/wentylato...dkowe.html nadają się do wentylacji kamienicy? Są to modele odśrodkowe czyli wyciągają na przykład opary z kuchni na zewnątrz.
05-10-2016 01:51 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: