Odpowiedz 
Jaki klimatyzator przenośny?
Mariusz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Reputacja: 0
Jaki klimatyzator przenośny?
Witam, potrzebuje pomocy przy wyborze klimatyzatora przenośnego. Służby mi do biura w upalne dni. Budżet niestety ograniczony. Proszę o jakieś propozycje, może coś się uda wybrać ciekawego.

Zauważyłem, że osiągnięte przez medytującego zrozumienie pustej natury rzeczy, ich jedności, nieokreśloności i ich zróżnicowania, odpowiada czterem rodzajom inicjacji Diamentowej Drogi.
06-19-2013 05:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marian Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 30
RE: Jaki klimatyzator przenośny?
oj tutaj trudno poradzić nie znając szczegółów, na portalach aukcyjnych jest bardzo sporo różnych produktów do wyboru, spokojnie można coś wybrać niedrogiego, a na pewno przydatnego.
Ewentualne podaj więcej szczegółów.

Weźcie metody buddyjskie i zbadajcie je dokładnie i naukowo. Jeżeli pomagają one zmniejszyć ludzkie cierpienie, to nie powinny być zastrzeżone tylko dla buddystów – powinny służyć każdemu.
06-19-2013 06:58 PM
Mariusz Offline
Początkujący
**

Małe pomieszczenie biurowe, ok 10 metrów kwadratowych. Wszystko znajduje się na drugim piętrze. Fajnie by było stawić tam jakiś klimatyzator. Będę wdzięczny za doradzenie czegoś ciekawego

Zauważyłem, że osiągnięte przez medytującego zrozumienie pustej natury rzeczy, ich jedności, nieokreśloności i ich zróżnicowania, odpowiada czterem rodzajom inicjacji Diamentowej Drogi.
06-19-2013 07:23 PM
Marian Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 30
hmm na tak malutką powierzchnie nie będzie potrzebny sprzęt o dużej mocy. Spokojnie można wybrać coś z tych tańszych propozycji dostępnych na aukcjach Uśmiech Chociaż chińskich produktów nie polecam, ze względu na jakość.

Weźcie metody buddyjskie i zbadajcie je dokładnie i naukowo. Jeżeli pomagają one zmniejszyć ludzkie cierpienie, to nie powinny być zastrzeżone tylko dla buddystów – powinny służyć każdemu.
06-19-2013 10:33 PM
Mariusz Offline
Początkujący
**

A możesz podać jakieś konkretne marki, modele? Na co powinno się zwracać uwagę przy wyborze takiego sprzętu? Bo wiadomo że nie sam wygląd. A nie znam się na tym.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-19-2013 10:35 PM przez Mariusz.)
06-19-2013 10:35 PM
idiom Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Jezeli nie mozesz sie zdecydować to może warto siadać na termoforze z zimną wodą? Tanie to rozwiązanie. Oczko

Nie żałuj, nig­dy nie żałuj, że mogłeś coś zro­bić w życiu, a te­go nie zro­biłeś. Nie zro­biłeś, bo nie mogłeś.
06-20-2013 12:06 PM
Cocoa Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 21
A to Ci dopiero... Duży uśmiech Chyba jesteś kolezko z Wielkopolski lub Krakowa, że tak sobie lubisz pożartować o kosztach. Oczko

No, a świat (...) to prze­cież zbioro­wis­ko naj­fantas­tyczniej­szych dziw­ności, których pow­szechność nicze­go nie tłumaczy...
06-20-2013 12:06 PM
idiom Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Hehe, no z Krk jestem. Oczko Centuś ze mnie. Język Ale przynajmniej podałem rozwiązanie. Oczko I to w miarę sensoswne!

Nie żałuj, nig­dy nie żałuj, że mogłeś coś zro­bić w życiu, a te­go nie zro­biłeś. Nie zro­biłeś, bo nie mogłeś.
06-20-2013 12:07 PM
Cocoa Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 21
No tak, tego Ci odmówić nie można. Zdecydowanie wykazaleś się kreatywnością pod tym kątem. Uśmiech Hehehe.

No, a świat (...) to prze­cież zbioro­wis­ko naj­fantas­tyczniej­szych dziw­ności, których pow­szechność nicze­go nie tłumaczy...
06-20-2013 12:07 PM
andrew Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 35
Haha, faktycznie pomysł bardzo kreatywny, ale i do tego mega pracochłonny. Wymieniać tą wodę co chwile na zimą będzie na pewno bardzo męczące Uśmiech Przenośny klimatyzator będzie raczej lepszym rozwiązaniem. Przynajmniej moim zdaniem Uśmiech Posiadam takowy i jestem zadowolony, jednak przed zakupem warto trochę poczytać na ich temat np. na StrefaKlimatyzacji.pl bo w sklepach to różne rzeczy mówią. A im więcej się wie tym lepiej Oczko
05-18-2016 10:56 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: