Odpowiedz 
Jakia metoda wentylacji?
Mariusz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Reputacja: 0
Jakia metoda wentylacji?
Jaka według was jest najlepsza metoda wentylacji domu jednorodzinnego. Rozmaite firmy oferują dużo ciekawych ofert, aż czasami nie wiadomo co wybrać. Więc dlatego takie pytane. Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam.

Zauważyłem, że osiągnięte przez medytującego zrozumienie pustej natury rzeczy, ich jedności, nieokreśloności i ich zróżnicowania, odpowiada czterem rodzajom inicjacji Diamentowej Drogi.
06-19-2013 05:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marian Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 30
RE: Jakia metoda wentylacji?
Według mnie nie ma najlepszej wszystko zależy od miejsca, w którym ma być zastosowana. Każde miejsce wymaga innych środków, które trzeba wykorzystywać. Także chyba nie ma jednej odpowiedzi.

Weźcie metody buddyjskie i zbadajcie je dokładnie i naukowo. Jeżeli pomagają one zmniejszyć ludzkie cierpienie, to nie powinny być zastrzeżone tylko dla buddystów – powinny służyć każdemu.
06-19-2013 06:59 PM
Mariusz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Chyba pamiętać też trzeba że nie zawsze najdroższa znaczy najlepsza. Wentylacja musi być odpowiednio dobrana do warunków panujących w danym lokalu.

Zauważyłem, że osiągnięte przez medytującego zrozumienie pustej natury rzeczy, ich jedności, nieokreśloności i ich zróżnicowania, odpowiada czterem rodzajom inicjacji Diamentowej Drogi.
06-19-2013 10:47 PM
andrew Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 35
Zgadzam się, nie zawsze to co najdroższe jest najlepsze. Często dużo prostsze i tańsze rozwiązania okazują się strzałem w dziesiątkę Oczko
Po generalnym remoncie domu sam, zacząłem się zastanawiać nad lepszym nawiewem w pomieszczeniach, poszukałem kilka pomysłów w sieci i muszę przyznać, że jest sporo urządzeń:
http://www.darco.com.pl/wentylacja1/art,...etrza.html
Nawietrzaki ścienne prostokątne czy okrągłe - w zależności od umiejscowienia - oraz z podgrzewaniem powietrza, które mnie najbardziej zaciekawiły - co o nich myślicie?
02-11-2014 01:59 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: